درباره ما

About Us
BAGRO PERMIUM MOTOR OIL
درباره باگرو

شرکت تناوب صنعت ماهان با بهره‌گیری از تجربیات بیش از نیم قرن مدیران خود، از سال 1396 فعالیت تخصصی خود را در زمینه­ی تولید انواع روانکارهای صنعتی، به طور رسمی آغاز کرده است.

این مجموعه با مشارکت با گروه ACM آلمان و بهره‌گیری از آخرین دانش فنی روز دنیا و تجهیزات پیشرفته‌ی تولیدی و آزمایشگاهی و بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از ترکیبی اختصاصی از روغن­های پایه و مواد افزودنی بسیار مرغوب، روانکارهایی با کیفیت و کارایی بالا و متناسب با استانداردهای ملی و بین‌المللی، تولید می‌نماید.

ما مفتخر هستیم که با ظرفیت تولید 300 هزار تن روغن در سال، دومین تولید کننده روغن­های روانکار از نظر حجم تولید در سطح کشور هستیم. تولید انواع روانکارها شامل انواع روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و دوگانه‌سوز، روغن گیربکس‌های دستی و اتوماتیک و همچنین روغن‌های هیدرولیک با برند باگرو، در دستور کار این شرکت قرار دارد. علاوه بر این، تولید ضد یخ نیز در برنامه‌ی تولید این شرکت می‌باشد.

کنترل مشخصات فنی مواد اولیه، مواد حین فرآیند و محصولات تولیدی، سبب تولید روانکارهایی با کیفیت مطلوب در حد جهانی و در نتیجه جلب اعتماد و رضایت کاربران و مصرف کنندگان گرامی گردیده است. از طرفی تعامل مؤثر با بهترین تأمین کنندگان مواد اولیه در جهان، امکان تولید محصول و تحویل آن متناسب با تقاضای مصرف کنندگان، دریافت وجوه ارزی و ریالی کالا در راستای تأمین نیاز مصرف کنندگان داخلی و خارجی، را برای این شرکت فراهم آورده است.

با افزایش نیازهای جهانی به بخش‌های صنعتی و خودرویی، تقاضا برای مصرف روان کننده‌ها نیز به طور پیوسته رو به افزایش است. از طرفی ضروری است که این افزایش تقاضا با اثرات زیست محیطی روان کننده‌ها به تعادل برسد ، از این رو، ما در شرکت تناوب صنعت ماهان به طور خستگی ناپذیر در تلاش هستیم تا مرغوب‌ترین روان کننده‌ها را با حداقل اثرات تخریب زیست محیطی و با قابلیت بازیافت، تولید کنیم.

از مهم‌ترین چالش‌های ما در این شرکت، پیشرفت و به روز رسانی اطلاعات و فناوری تولید، مطابق با الگوهای محیط سبز و پیشرفت همه جانبه می باشد .

با بـاگرو در تماس باشید